Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Guest

User Menu

Sign In

Sign In

Sign Up

Forum Menu

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Alex BsK

reclamatie shazam

Recommended Posts

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R
23 minutes ago, Alex BsK said:

intre 3 ore spec si pup* daca o dam pe chestii concrete
nu ti as fi dat, si nu ai fi stat spec, chiar si tu ai vazut
si nu mai ai admin NU din cauza mea, ti am mai zis de 2193832131928127391 de ori dar tu tot nu intlegi

si nu sunt singurul care ti am zis

mai multi te au in vizor de multa vreme

pana si kenvelo, cel de te a invatat tot ce stii despre hns :)

s a cazut la comun acord la grupul de pe fb si ai luat, ti a dat anti

csf, cand ti am cerut fb u sa te bag in grup nu ai vrut, ca vrei tu sa stai ''anonim'' fata de unele persoane :)

Edited by ShAzAM

tot joci rolul nevinovatului plm, nu ti mai iese

a si eu nu ziceam ca tu cu z3d sunteti aceasi persoana

am banuit ca esti tu pentru ca fix de cand ti am reprosat DE CE ai luat remove a aparut chestia asa, exprimate fiind (reclamatiile) in stilul tau

pentru banuiala imi pare rau, dar pt restul nu

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

pentru banuiala ce banuiala ba omule ca faceai ca nebunu  pe server ma tineai spec nu mai exagera pentru ca asa  vrei tu nu o mai da asa cotita  coae ca nu tine (  si am zis odata  a  invata tot este mult spus )de la chrome  stiu 80% din hns , in fine  faza e ca tu trecii peste faptu ca ai abuzat de grad nu ai stiut sa te comportii cu playerii si zicii de mine dar vad ca in privinta asta nu se ia masurii tu nu ai facut  nimic sa stii estii cel mai cel si trebuie ca toata lumea sa ti se incline ca asa vrei tu pai vezii cum sta treaba ca asa vrei tu asta spune multe despre tine  estii plin  de tine nu stiu daca  intelegii dar indifirent  de situatie si in privinta ta ar trebuii sa se procedeze acum hai sa fiim seriosii si tu stii ca ai abuzat de grad dar o dai si o intorcii cum vrei  si cu amenintarile alea de remove  pai vezii tu asa  puteam si eu sa spun  frate tu mi-ai dat remove ca ,cu 2 zile in urma ma amenintai ca ma scotii ca ma.m pus rau cu tine si plm ai un comportament foarte copilaresc dovedind faptu ca atunci cand am intrat pe server incercai sa arati cat de tare estii tu ca nu am  eu grad estii de-a dreptu jalnic

Edited by Alex BsK

=]]]

nu te amenintam direct cu remove pentru ca nu am forta asta 
sau o am ups :)

oricum, eu iti spuneam ca ''poate iei remove'', nicidecum ca ti scot eu adminul

acuma poti inceta? ca e jale rau aici ms

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R
3 minutes ago, ShAzAM said:

nu te amenintam direct cu remove pentru ca nu am forta asta 
sau o am ups 🙂

oricum, eu iti spuneam ca ''poate iei remove'', nicidecum ca ti scot eu adminul

acuma poti inceta? ca e jale rau aici ms

ce mincinos estii sa mor ai zis ca ma scotii de pe sv cu tot cu grad nu mai inflorii ca deja  ti-au venit aerele astea si pe forum am incheiat orice subiect cu tine ca chiar nu am ce discuta ca o dai din una in alta , nu raspunzi la tot ce ti s espune in reply estii irelevant am terminat astept alte reply mai importante 

sunt irelevant? boss vorbesti cu mine, despre mine, la un post care e despre mine

esti ok?

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

Este despre ce faci și comportamentul tău poți privi asta indirect zic sa o termini ca m-am saturat sa vad ca nu mai tu dai reply 

• Confused 1

Alex,  am doar de reprosat faptul ca Shazam nu abuzeaza de gradul lui. Stie foarte bine ce sa foloseasca si cand sa foloseasca (parerea mea)

Acum nu ii iau apararea sau chestii de genul din cauza ca il stiu si ma inteleg cu el, insa il stiu tocmai de cand a inceput juca hns, omul a invatat din greseli, stie sa se comporte cu playerii(pe cand tu, cred ca iti mai aduci aminte cand te-ai luat cu mine la cearta din cauza ca jucai no-rules iar eu jucam cu alt nume) si ii ajuta sa invete regulile.

Are calitatile necesare pentru gradul lui, in plus, am observat ca tu nu prea iti faceai/faci treaba de admin, rar dai un votemap sau slay la cineva decat daca iti aplica no-rules tie. 

Dupa a mea parere, esti superficial ca si admin. 

Apropo, mi se pare foarte corect si faptul ca Shazam ti-a data amx_pup, deoarece tu tot ce faceai era sa il ofensezi despre adminul lui pe care “nu-l merita” si prin faptul ca el ti-a dat remove.

Si eu sunt de acord ca tu sa ramai fara grad, nu te-am vazut sa iti faci treaba cum trebuie.

Nu mi se pare corect sa vorbesti aiurea in fata lui Shazam, pe cand el de multe ori sta spectator pentru a se uita la cei no-rules pentru a ne lasa pe noi sa jucam linistiti si frumos.

• Like 1

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R

Hai sa băgăm altii pe forum e clar ca ații vorbit asa pot pune și eu și când staa spec nici nu răspunde este clar ca este afk ai exagerat sau chiar ai văzut greșit, dar nu ai cum sa zici ca nu am dat slay in primu rand nu se da prea se dau raport ca ba kill surf și alea când vad atunci dau ca tot eu ajung cu reclamație ca am dat pe nedrept dacă nu prea intrii pe server nu este problema mea dar dau votemap asta pot sa îți confirme playeri nu tu în fine

Baiatul meu, am 2 lucruri sa iti mai reprosez, in primul rand macar aici scrie corect fiecare cuvant sa inteleaga omul tot ceea ce spui, dar lasan chestia asta, nu mi-a fost spus sa scriu, ci am vazut reclamatia si din cauza simplului fapt ca am vazut cum a evoluat Shazam, imi permit sa spun ce e de spus. Nu toti playerii dau votemap, asta trebuie sa faca atunci cand nu este admin pe server dragul meu, daca tu esti pe server ii intrebi, nu mori daca nu joci 15 secunde sa ii intrebi de ce mapa/mape ar vrea si sa dai un vot/sa bagi mapa respectiva.

Cum am spus si mai sus, superficial.

• Like 1

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R
1 hour ago, DaRk On3 said:

Baiatul meu, am 2 lucruri sa iti mai reprosez, in primul rand macar aici scrie corect fiecare cuvant sa inteleaga omul tot ceea ce spui, dar lasan chestia asta, nu mi-a fost spus sa scriu, ci am vazut reclamatia si din cauza simplului fapt ca am vazut cum a evoluat Shazam, imi permit sa spun ce e de spus. Nu toti playerii dau votemap, asta trebuie sa faca atunci cand nu este admin pe server dragul meu, daca tu esti pe server ii intrebi, nu mori daca nu joci 15 secunde sa ii intrebi de ce mapa/mape ar vrea si sa dai un vot/sa bagi mapa respectiva.

Cum am spus si mai sus, superficial.

este clar.. =]]] aici nu este  vorba despre ce ai vazut tu este despre ce am vazut ,eu am facut recalmatia despre ce face el  iti zic eu ca  la cum se comporta ma tinea  spec 3 ore ca  pedepseste si el acuma =]]] ce amuzant  de fiecare data am intrebat sii playerii stiu mi se pare absurd ca vorbesti in numele unor oameni oricum reply u nu mai are nici o relevanta daca iti raspund tie 

6 hours ago, Alex BsK said:

Hai sa băgăm altii pe forum e clar ca ații vorbit asa pot pune și eu și când staa spec nici nu răspunde este clar ca este afk ai exagerat sau chiar ai văzut greșit, dar nu ai cum sa zici ca nu am dat slay in primu rand nu se da prea se dau raport ca ba kill surf și alea când vad atunci dau ca tot eu ajung cu reclamație ca am dat pe nedrept dacă nu prea intrii pe server nu este problema mea dar dau votemap asta pot sa îți confirme playeri nu tu în fine

nu s afk, prietene, afk am fost doar ieri si am stat spec 😉

2 hours ago, Alex BsK said:

este clar.. =]]] aici nu este  vorba despre ce ai vazut tu este despre ce am vazut ,eu am facut recalmatia despre ce face el  iti zic eu ca  la cum se comporta ma tinea  spec 3 ore ca  pedepseste si el acuma =]]] ce amuzant  de fiecare data am intrebat sii playerii stiu mi se pare absurd ca vorbesti in numele unor oameni oricum reply u nu mai are nici o relevanta daca iti raspund tie 

tu ai probleme mintale? e admin, isi da cu parerea

tu ai zis ca vrei asta, dar nu e de partea ta si plangi :)))

Alex Bsk termina odata cu arfele astea de 2 bani ca nu are rost men, sunt total impotriva la ce ai spus tu despre shazam ca abuzeaza de grad chiar din contra, tu abuzezi omule, stii parerea mea despre tine de la faza aia si de la multe altele, CONTRA

• Like 1

On 1/12/2019 at 3:11 PM, lZ3Dl said:

hai ma smechere cu amx_pup , esti smecher pe cs , da cv de contact

N-am nevoie de alt comment de al lui Z3d sa vedem ca se crede important si se vede ca doar vrea scandal. In legatura cu acuzatiile lui Alex, nu cred ca Shazan i-a dat fara motiv pup, a doua oara cand a primit pup zed eram pe sv si iarasi tragea la scandal.Deci Shazam respecta regulile si nu face abuz, si daca mai da kick in gluma, sau slay sau slap invata drq sa te distrezi.

• Like 1
  • Haha 1

=]]]]]]]]]] ba cotei st cuminte

T
O
P
I
C

S
T
A
R
T
E
R
2 hours ago, lonczinsky said:

N-am nevoie de alt comment de al lui Z3d sa vedem ca se crede important si se vede ca doar vrea scandal. In legatura cu acuzatiile lui Alex, nu cred ca Shazan i-a dat fara motiv pup, a doua oara cand a primit pup zed eram pe sv si iarasi tragea la scandal.Deci Shazam respecta regulile si nu face abuz, si daca mai da kick in gluma, sau slay sau slap invata drq sa te distrezi.

Da coae kick de 10 ori the în gluma asa ca aia e sa ne distram

2 hours ago, Alex BsK said:

Da coae kick de 10 ori the în gluma asa ca aia e sa ne distram

10 ori? tu te auzi? si cica eu is ala de le infloreste

• Haha 1

Alex, deja esti penibil. Ai facut reclamatia, ti-ai spus punctul de vedere dar gata frate, tot tu te dai ofensat dar tu il ataci acum pe Shazam

Z3d, nu vad ce cauti tu aici, inteleg, la inceput ai spus parerea ta despre Shazam, dar gata si tu, ti-o iei in cap.

• Haha 2

=]]]]]]

Topic Inchis.

Guest
This topic is now closed to further replies.

About Us

LegendZ este o comunitate de gaming infintata in anul 2015.

Social Links

Facebook Group Join
Steam Group Join
Teamspeak Server Join
  • Create New...