Alex BsK

reclamatie shazam

72 posts in this topic

numele adminului Shazam 

nick player: shazam 
data/ziua : 12.01 
Motivul : paii probabil  este o reclamatie  mult asteptata de catre shazam dar era timpul sa fie  facuta cand adminul nostru iubit  isi ia  gradu in cap folosindul in mod abuziv 
nu este prima si probabil nici  ultima oara cand  el va  face un abuz pe langa asta are un comportament de  neexplicat odata cu  avansarea la manager vorbeste  de sus  cu toata  lumea si asteapta ca toti in special eu sa  facem plecaciuni  in fata lui ca este  cineva am inteles omu vrea respect si toate  cele dar  nu ar trebui sa vina prima data de la el sa aiba  putina  initiativa  ca tot este un admin "respecatat" oricum deja  intru in subiecte tabo darr ce vreau sa spun este  ca  sa ajuns prea departe probabil inainte de a intra  pe reclamatia mea s-a  vazut acel spam ddedicat lui marea  problema  din cea ce este pe  forum este  el din cauza lui se intampla  asta pentru ca nu stie sa aiba un comportament acceptabil pot spun ca mi.a dovedit ca nu Ii pot cere prea  multe daca vrem sa vorbim cu el  ne da kick ca nu Ii convine  lui trecand  pe langa asta  vreau  sa specific  ca nu eu sunt cel ce a facut  acel spam pe forum  ci este facut de un player ce a primit comanda amx_pup fara motiv (mentionand si playeru  in reclamatii )chiar asa abuz sa facem  mi.a zis mie ca nu stiu sa ma comport cu playeri noi  da imi cer scuze nu stiam ca trebuie  sa primeasca pup cand intra  cum a procedat shazam  va rog sa  dovediti cumva  ca nu eu sunt  propietarul reclamatilor anterioare ci shazam a afirmat ca  daca se dovedeste va primi remove decii hai sa ne facem un bine el fiind manager mi.a dat si remove pe langa asta nu pot  intra decat pe steaam , pe server  vreau sa va arat poze  in care ma pune spec  spunand ca eu am facut reclamatile si sa aleg  intre remove si 3  ore spec decand pedepseste shazam  playeri decand face afirmatii fara sa stie ...este irelevant  va  pun pozele aici  si  cam asta e puteti vedea ca  nici  un admin nu se poate baga peste el ca este amenintat cu remove..   
https://imgur.com/a/0B8jxzG  

Edited by Alex BsK
  • Like 1

Dc nu avem un comportament ok shazane ? ,

Edit Mr.Sphirit : Warn pentru limbaj , este al doilea advertisment.

• Thanks 1

incep cu parte de incheiere: nu eu ti am dar remove? de ce vorbesti aiurea? remove ai luat pentru ca mai multi admini te-au vazut ca ai uitat cum sa te comporti frumos

in legatura cu managerul: atata timp cat eu ti am vorbit frumos pana ai ajuns intr-un punct in care am intrat mai multi admini cu nume false si nu stiai deloc sa te comporti, nu ascultai de ei cand iti cereau chestii minor precum ''pune-ma spec ca mananc" sau din astea. cum sa atragi playerii noi? eu cred ca cu respect ca la randul tau sa le csastigi respectul
kick iti dadeam pentru ca ai imunity si slay nu pot sa-ti dau
motivul kickului: abuz repetat de surf sau scara sau run, tu neascultand de bunavoie si reprosandu-mi ca nu ai facut, am luat masuri singur 
nu ma dau mai presus de nimeni ca am manager, cum spui tu, dar m am saturat sa stau de fiecare data in banca mea, mai ales ca din vara sunt cel mai activ manager si m am comportat pana acum 2 luni si ceva foarte calm si frumos cu majoritatea (daca nu chiar cu toti) playerii, fie ei noi sau vechi. dar dupa un timp, cu unii, nu mai merge cu frumosul, chestie pe care nu o intelegeti majoritatea
si z3d, lasa anonimatul ala, hai sa vorbim pe privat smecherule, ca injuri pe net, din fata monitorului, sub forma de anonimat

altceva? nimic

• Haha 2

hai ma smechere cu amx_pup , esti smecher pe cs , da cv de contact

7 minutes ago, ShAzAM said:

incep cu parte de incheiere: nu eu ti am dar remove? de ce vorbesti aiurea? remove ai luat pentru ca mai multi admini te-au vazut ca ai uitat cum sa te comporti frumos

in legatura cu managerul: atata timp cat eu ti am vorbit frumos pana ai ajuns intr-un punct in care am intrat mai multi admini cu nume false si nu stiai deloc sa te comporti, nu ascultai de ei cand iti cereau chestii minor precum ''pune-ma spec ca mananc" sau din astea. cum sa atragi playerii noi? eu cred ca cu respect ca la randul tau sa le csastigi respectul
kick iti dadeam pentru ca ai imunity si slay nu pot sa-ti dau
motivul kickului: abuz repetat de surf sau scara sau run, tu neascultand de bunavoie si reprosandu-mi ca nu ai facut, am luat masuri singur 
nu ma dau mai presus de nimeni ca am manager, cum spui tu, dar m am saturat sa stau de fiecare data in banca mea, mai ales ca din vara sunt cel mai activ manager si m am comportat pana acum 2 luni si ceva foarte calm si frumos cu majoritatea (daca nu chiar cu toti) playerii, fie ei noi sau vechi. dar dupa un timp, cu unii, nu mai merge cu frumosul, chestie pe care nu o intelegeti majoritatea
si z3d, lasa anonimatul ala, hai sa vorbim pe privat smecherule, ca injuri pe net, din fata monitorului, sub forma de anonimat

altceva? nimic

mama ce se victimizeaza saracu pai ba boos estii ofticat  te faceam la hns si  spuneai ca fac run  cand ma pierdeai =]]]] 
hai sa  ne dam seama ca este un joc  nu este fruos din partea ta sa ma acuzi ca eu am facut acele reclamatii dupa cum vezi  zed a fost si acuma normal ca nu iti vei da  remove dupa cum ai zis ca trebuie sa fie cineva  cu stima de sine pe sv =]]] pai uite ce zic eu este sa  nu te mai oftici si sa iti dai seama ca este  un joc si nu trebuie sa ne ofticam daca suntem prafii sii inca o chestie invata omule sa te comportii si nu maia buza ca minti cu nerusinare estii foarte amuzant cum iti schimbi comportamentu de pe server pe forum vreau sa iti cunosc toate fetele  sii nu exista nici un player caruia sai  fii spus ca nu te bag spec ca nu am chef sau nu te scot  de la spec ca asa vreau eu cum faci tu mai caracterule  in cele mai rele cazuri nu ma uitam la pc eram  afk sau jucam cu hud dar spuneam si imi ceream scuze  hai sa nu ne  victimizam si sa vedem adevarata fata nu 2 ok 
PS:ca revin cu un edit cum sa am imunity daca tu ai manager  si eu hider sau  mai jos  doamnee cum sa minti in halu asta te-am  intrebat de ce imi dai kick si ai spus ca asa  vrei tu...

Edited by Alex BsK

Tu donezi pt manager si ai net de la telekom ? =]]]

tu nu gandesti? smecher cu amx_pup? daca pui postari aiurea pe forum

adica vr respect , esti in banca ta cu amx_pup ?

1 minute ago, ShAzAM said:

tu nu gandesti? smecher cu amx_pup? daca pui postari aiurea pe forum

nu facea asta daca nu abuzai si dadeai amx_pup de 2 ori fara motiv estii  de remove .... folosestii comenzi fara motiv este clar 

si nu am donat

da, iti dau pup ca faci din astea pe forum

stiu sa ma comport, crede ma

=]]]]]

te caci pe el de amx_pup , ca si joc hns sa sti =]]] + daca vreau intru acm pe sv

pai si de ce tot faci drame daca nu joci?

=]]]]] , ma irita oameni ca tine de asta

eu nu faceam spamu ala daca tu nu abuzai si procedai corect de ce mi-ai dat amx pup de 2 ori fara sa spui nimic asa te comportii tu cu playerii si mai spui de altii

Edited by lZ3Dl

bn frate parerea ta 

sau a voastra*

z3d zi cu ce nick ai jucat pana acuma

Just now, ShAzAM said:

bn frate parerea ta 

sau a voastra*

invata sa te comporttii cu playerii baaa inainte sa  judecii ca uite cum ai ajuns se  intorc toti  in potriva ta

dmnn... el zice de mine...

DarkOne , Z3D , Cr4shByte , TheKiller

bsk, nu te mai baga ca si chilotii n cur cand vorbesc cu el, cu time am terminat, mi am facut datoria si am raspuns la reclamatie
taci si ai rabdare pana intra adminii sa decida

si pup ti am dat doar azi
darkone e luat numele ca sa stii

Dark On3 e luat
Dark One nu cred

1 minute ago, ShAzAM said:

bsk, nu te mai baga ca si chilotii n cur cand vorbesc cu el, cu time am terminat, mi am facut datoria si am raspuns la reclamatie
taci si ai rabdare pana intra adminii sa decida

ce amuzant estii nu vezii  ba ca deja  incepe sa  iti iasa fata la suprafata arata si pe forum cum abuzezi arata cum vorbestii cu playeri arata tot sa  vedem cine este shazam falsule... am dreptu sa comentez de cate ori vreau ca vorbestii pe reclamatia mea 

dark one sau* dark on3 e cam aceasi chestie
daca prin absurd sa zicem ti am dat eu pup pentru aia, ti am zis inainte sa l schimbi, asa fac cu toti-  ori kick cu motivul ''schimba numele'', ori spec si iti spuneam dupa
oricum iti luai ban de la alt admin (in caz ca ti am dat eu pentru aia) pentru ca ar fi crezut ca ai incercat sa furi numele adminului Dark on3

Edited by ShAzAM

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead