Alex BsK

reclamatie shazam

72 posts in this topic

Cum sa furi numele la un admin daca iti cere parola inainte sa intri pe sv ?

am spus ca se ia drept incercare
s a mai furat o data un admin din cauza neatentiei adminului

Daca mai ziceai sa se sparga ftp ul sau database la forum te mai credeam

Edited by lZ3Dl

small a fost neatent si o intrat unul pe numele lui si dadea ban
de unde sa stiu eu cum e dark? de ce sa nu fim precauti

Cu ce sa fi precaut ma ? , daca vrea cnv sa sparga sv crezi ca incearca conturi de admin sau consola ?

Intru eu la 4 noaptea cand nu e nimeni pe sv si ce crezi sparg sv ? =]]]]]]]]]]

hai ca o da la impacare

Foarte penibil ce sa zic

nromal ca o dau la impacare
si cu tine as fi dat o da ai iesit de pe sever

nu tu ziceai ca e un joc?

nu am 10 ani sa port pica si ura

poate doar pe moment, ca tot omul

Crezi ca se iarta , ai dat de 3 ori amx_pup nu ca nu pot intra pe sv dar asa faci cu alti playeri

Just now, ShAzAM said:

nu am 10 ani sa port pica si ura

poate doar pe moment, ca tot omul

hai sa radem el acuma cica  maleii ca  o dadeam  cu tine la impacare  da ma ameninta cu remove si sa stau 3 ore spec hai ma ma lasii  cu cine te crezii ( vorba ta )

prima data spui ca ti am dat o singura data, mai sus ai zis de 2 ori

acuma de 3? nici tu nu te crezi

si sa nu crezi ca am zis alea ca sa ''ma ierti'' )))))))))))))))))))

incercam sa o dau la pace ca deja nu si mai are rostul atata contrazicere

Se poate verifica in logs omule tot , am precizat sus numele care am jucat

E grele...

sa o dai la impacare si la pace e total diferit

eu vreau doar la pace pentru ca cum spuneam, deja e prea mult spam

si nu cred ca le ar place fondatorilor

1 minute ago, ShAzAM said:

prima data spui ca ti am dat o singura data, mai sus ai zis de 2 ori

acuma de 3? nici tu nu te crezi

si sa nu crezi ca am zis alea ca sa ''ma ierti'' )))))))))))))))))))

incercam sa o dau la pace ca deja nu si mai are rostul atata contrazicere

estii un admin ce abuzeaza de grad prin toate metodele de la comportament pana la comenzii zic sa  incheiem sa asteptam sa vina  ceilanti 

Crezi ca le pasa , e nmk in fata lor

Nu trb sa ai cine stie ce cunostinte html sa stergi niste topicuri =]]]

Alex BsK si lZ3Dl sunt persoane diferite , verificate dupa ip. 

Eu nu inteleg cum de ati ajuns la discutile astea si de ce . Nu mi se pare normal sa va certati efectiv din nimic , amandoi find doi admini . Nu trebuie sa dati vina unu pe altu ca unu face si altu nu face. Astept un raspuns de la voi daca voua vi se pare ok...

" Nu mi se pare normal sa va certati efectiv din nimic , amandoi find doi admini " eu sunt exclus =]]]]]]

Edited by lZ3Dl

" Alex BsK si lZ3Dl sunt persoane diferite , verificate dupa ip." nu este greu un proxy =]]

12 minutes ago, Mr.Sphirit said:

Alex BsK si lZ3Dl sunt persoane diferite , verificate dupa ip. 

Eu nu inteleg cum de ati ajuns la discutile astea si de ce . Nu mi se pare normal sa va certati efectiv din nimic , amandoi find doi admini . Nu trebuie sa dati vina unu pe altu ca unu face si altu nu face. Astept un raspuns de la voi daca voua vi se pare ok...

cum am ajuns la discutia asta speram ca cineva sa ma intrebe si persoana potrivita,hai sa incepem cu inceputu adminul shazam  ma pus sa aleg  intre 3  ore spec si remove de pe server  motivul est eca am facut spam pe forum cea ce eu nu am facut dar adminul nostru shazam spunea  in mod continu fara sa imi asculte parerea ca eu am fost dupa  cum vezi  si in screen uri el ma punea  spec si nu ma lasa sa  joc  ca el ma pedepseste  mi se pare ceva absurd adica are grad mai mare dar nu trebuie sa Ii fac pe plac pana la urma fiecare are parerea si opinia lui  el abuzeaza de grad si nu stie sa se comporte cu playeri asta se poate vedea si din reclamatii in fine  eu nu ajungeam pana aici daca el nu ma ameninta cu remove si nu abuza de grad si comenzii nu iau apararea dar mi se pare  absurd ca playerii sa isi ia pup de 2-3 orii ca asa vrea el chiar trebuie sa  Ii se stie de frica ca da el comenzii si asa mie nu mi se pare ok si eu nu mai am grad pentru ca shazam cu 1 -2  in urma ma amenintat ca nu il voi avea  nu cum spune el ca  s-a intamplat altfel  in concluzie vreau sa mentionez ca nu Il veti cunoaste pe shazam cei de pe forum deoarece baiatu asta are mai multe fete se victimizeaza pe forum si cand intra  pe server totii playerii si admini  trebuie sa Ii se incline  nu stiu cu ce drept mi.a dat el remove doar  cu o amenintare sa Ii duca egou  la sfarsit  de a dreptu copilaresc 
PS: shazam afirma ca altii admini nu au un comportament  corect dar el da  exxemplu de unul de  indrumat total....fiti ca shazam doar asa  procedati corect indiferent de ce facetii am incheiat tot cu el nu am cum sa vorbesc ca imi da kick  ca pe sv in mod repetat  inca odata  abuz 

E greu sa se verifice in logs ?

9 minutes ago, Alex BsK said:

cum am ajuns la discutia asta speram ca cineva sa ma intrebe si persoana potrivita,hai sa incepem cu inceputu adminul shazam  ma pus sa aleg  intre 3  ore spec si remove de pe server  motivul este a presupus (ca am facut spam pe forum) cea ce eu nu am facut (REPET)  dar adminul nostru shazam spunea  in mod continu fara sa imi asculte parerea ca eu am fost dupa  cum vezi  si in screen uri el ma punea  spec si nu ma lasa sa  joc  ca el ma pedepseste  mi se pare ceva absurd adica are grad mai mare dar nu trebuie sa Ii fac pe plac pana la urma fiecare are parerea si opinia lui  el abuzeaza de grad si nu stie sa se comporte cu playeri asta se poate vedea si din reclamatii in fine  eu nu ajungeam pana aici daca el nu ma ameninta cu remove si nu abuza de grad si comenzii nu iau apararea dar mi se pare  absurd ca playerii sa isi ia pup de 2-3 orii ca asa vrea el chiar trebuie sa  Ii se stie de frica ca da el comenzii si asa mie nu mi se pare ok si eu nu mai am grad pentru ca shazam cu 1 -2  in urma ma amenintat ca nu il voi avea  nu cum spune el ca  s-a intamplat altfel  in concluzie vreau sa mentionez ca nu Il veti cunoaste pe shazam cei de pe forum deoarece baiatu asta are mai multe fete se victimizeaza pe forum si cand intra  pe server totii playerii si admini  trebuie sa Ii se incline  nu stiu cu ce drept mi.a dat el remove doar  cu o amenintare sa Ii duca egou  la sfarsit  de a dreptu copilaresc 
PS: shazam afirma ca altii admini nu au un comportament  corect dar el da  exxemplu de unul de  indrumat total....fiti ca shazam doar asa  procedati corect indiferent de ce facetii am incheiat tot cu el nu am cum sa vorbesc ca imi da kick  ca pe sv in mod repetat  inca odata  abuz 

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead